Eskapada ze znajomymi do stolicy! Naprawdę niesłychanie cudna rzecz! Któregoś ładnego popołudnia w sobotę zadecydowaliśmy wybrać się ze znajomymi do naszej Wawki, do kina trójwymiarowego, ponoć dzisiaj należy taki seans zobaczyć. Umówiliśmy się w takim przypadku na mieście w własnej miejscowości, zapakowaliśmy się do mojego auta i pomknęliśmy.

W kinie było bardzo fajnie. Wyszliśmy z kina koło 23 i reflektowaliśmy już wracać do domu jednak, niestety mój pojazd totalnie nie miał ochoty ruszyć. Musieliśmy zostawić go na parkingu, a sami zaczęliśmy szukać hotelu. Niechybnie nie muszę nawet wspominać, iż jako jedyny dumałem o parkingu. Znajomi jak najbardziej w zamian o parkingu i moim aucie rozmyślali w tym momencie zaledwie o miejscu do spania. No być może pierwej odrobinka zabawy, a wówczas dalej spanie.

Hotele w Warszawie to nader drogi interes jak zdążyliśmy się zorientować. Ażeby wynająć pokój w takim dobrym hotelu to wypada wydać blisko 200 złotych za noc. Po godzinie wypatrywania byliśmy już okrutnie głodni i wyczerpani ruszyliśmy do pierwszego lepszego hotelu.

Zapłaciliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele w tej okolicy są niesłychanie elitarne, nie powiem, że nie, jednakże ich cena powinna być nieco niższa. Będziemy bardzo długo se przypominać nasz nieudany wypad do stolicy.

Comments are closed.