Instytucja wytwórcza winny posiadać własne magazyny na rejonie zakładu, czy może wiele lepszym rozstrzygnięciem będzie wynajmowanie powierzchni magazynowych w położeniach, gdzie niniejsze składy się wypożycza. Jeżeli magazyn jest niedaleko zakładu, wobec tego przeprowadzki mamy z głowy. Jak najbardziej transport i przeprowadzki z hali przemysłowej do składu.

Bezsprzecznie trzeba w jakiś sposób przetransportować towary z tamtej hali do miejsca magazynowania, natomiast nie musimy dzierżawić samochodów ciężarowych i robić przeprowadzki produktów do składów oddalonych nader w szeregu przypadków o wiele kilometrów.

W większości wypadków takie powierzchnie magazynowe do pożyczenia są pod miastami, albo na ich obrzeżach. Idealnym wyjściem było by, jak gdyby pełna produkcja błyskawicznie była sprzedawana Nabywcom. Odbiorca podstawia własny transport i zabiera wyroby.

Z przykrością muszę stwierdzić tak przeważnie nie jest. Wyprodukowany artykuł musi nieco odleżeć w składzie. W następstwie tego trzeba podjąć decyzję na niejaką z dostępnych możliwości gromadzenia towarów.

Comments are closed.