Należyty blog jest blogiem, jaki wpływa na ludzi. Bezspornie nie dosłownie. Wszystko musi być z wyczuciem i konceptem. Niemniej non stop więcej mówi się o opiniotwórczości i oddziaływaniu na czytelników. Jak najbardziej wszystkie wiadomości które trafiają do naszego umysłu mogą, jednak nie musza być filtrowane. Wszystko zależy od pochodzenia z którego pozostały pozyskane i faktu, czy do owego pochodzenia mamy satysfakcjonujące zaufanie, czy ów źródło jest dla nas nieautorytatywne. Wszystko polega na tym, aby blog stał się takim niesłychanie zaufanym źródłem. Czy ciężko jest to spełnić?

Na szczęście nie. Zrealizowanie pozycji niezależnego autora bloga, lub nawet niezależnej marki samego bloga to kwestia cierpliwości i uciążliwej pracy. Ewidentnie nie ma nic co przychodzi bez trudu i bez mozolnej pracy. Wszystko musi mieć swoje podłoże w pracy. Opcja dostania etykiety dobrego źródła wiedzy także.

Niezwykle porządnym źródłem wiedzy są blogi, jakie ukrócają własny subiektywizm i starają się przekazywać w miarę bezstronne informacje, a materiały na nich zamieszczane nie reklamują i nie promują w sposób natarczywy żadnych produktów spornej jakości. Ewidentnie są również blogi, gdzie utwory tematyczne są niezwykle subiektywne i one również uważane są za wielce poprawne i wypróbowane źródło treści. Z jakiej przyczyny? Albowiem pisarz wyrobił sobie opinię niezależnego i nieugiętego praktyka w wiadomej dziedzinie i można mu ufać, a jego indywidualna opinia w większości wypadków była prawidłowa i poparta rozsądnymi argumentami. I tyle starczy, ażeby blog był potrzebny i subiektywny. Bowiem obiektywny ma obowiązek być wyłącznie rejestr stronic, ze witrynami przyporządkowanymi do słusznej kategorii (np firmy). Dziś ziemia rządzi się subiektywem!

Comments are closed.