Z jakiego powodu ludzie doskonale nie poważają roboty innych? Ty oddajesz nader sporo czasu aby wykaz witryn był tak naprawdę schludny. Nim dodasz stronę to sprawdzasz czy jest odpowiednia z regulaminem, jakiego nikt nie czyta. Równie prawidłowo wolno taki regulamin wykreślić.

Każdego dnia podczas gdy wchodzisz i startujesz przeglądać nowiutkie witryny, zauważasz kretyńskie opisy, jakie zostały bodajże wygenerowane z automatu, w szeregu przypadków bez sensu. Od samego czytania głowa zaczyna trzaskać. W takich dosłownie chwilach rozpoczynasz właściwie niezwykle poważnie się zastanawiać, po co mi katalog stron. Zdołasz wprowadzić opłaty. To ewidentnie wykreśli część szkopułów.

W szczególności, jeśli będzie można dodać stronicę wówczas po opłaceniu. Problem w tym, że straci się sporo witryn, jakie są potrzebne, ale posiadacz nie będzie wydawał pieniędzy na swego rodzaju katalog.

Nie rozumiem, dlaczego bęcwały nie cenią naszej pracy, szczególnie, że wykonujemy to za darmo. Nie pobieramy opłat. Miast docenić, to absolutna olewka i wciskanie wszystkiego jak leci. Przeważnie kończy się owo jak najbardziej stratą ich czasu i naszego. Kompletnie bez sensu.

Comments are closed.