Sieć jest niesłychanie ciekawym miejscem. Zauważyliście, iż w dzisiejszych czasach odgrywa on bardzo sporą funkcję w zasadzie w życiu każdego z nas? Net już bardzo dawno temu przestał stanowić tylko kopalnią wiedzy. Aktualnie nie jest miejscem gdzie trafiało się wyłącznie po to aby przekazać email, stwierdzić np. jaka będzie aura, bądź by czegoś się dowiedzieć.

Współcześnie powstaje każdego dnia niesłychanie sporo stronic i witryny te choć idzie przypisać do pewnej dziedziny (np. internet) nie tylko mają nas o czymś informować, lecz służą do łączności między właścicielem witryny, a osobą dla której w domyśle ta witryna www była wytworzona. A to dopiero zarzewie zmian jakie nastały w minionych okresach.

Chodzi tutaj o zjawisko platform społecznościowych. To co się teraz dzieje, nie da się opowiedzieć w jakiś racjonalny sposób. Kto w dzisiejszych czasach nie ma konta na NK? Kto oparł się w dzisiejszych czasach i nie założył sobie konta na FB? Jak nie ma Cię w tamtym miejscu, w takim razie nie ma Cię. Dokąd zmierza net i czy oby na pewno idzie w trafnym kierunku? Nim założycie konto na następnym portalu niniejszego typu zastanówcie się co wiecie o swoich sąsiadach. Wydaje mi się, że dużo mniej niż o znajomych z tych witryn, jakich w życiu na oczy nie widzieliście, a być może się mylę i jest inaczej?

Comments are closed.