Są jednostki, jakie mają osobiste marzenia, najczęściej niezwykle ambitne. Pożądają być wokalistami, nauczyć się grać na pewnym instrumencie. Nadzwyczaj odlotowe marzenia i bardzo w szeregu przypadków nie kończy się jedynie na marzeniach. Niezwykle sporo z tych osób bierze przykładowo lekcje gry na gitarze lub innym instrumencie, bądź lekcje śpiewu.

Po jeno paru takich lekcjach, konfirmowani przez swoich nauczycieli zaczynają chwalić się swoimi dokonaniami przed familią, koleżankami, a nieraz nawet całym światem. Wystarczy, iż nagrają niejaki filmik jak grają na gitarze, ewentualnie śpiewają i zamieszczą go na Youtube.

Cząstka nawet idzie na casting programu gdzie szuka się geniuszów. Nader sporo osób lecz dowiaduje się, że są jeżeli w ogóle średni w tym co wykonują. Niestety geniuszów z reguły jest niewiele. Nie każdy może być rasowym gitarzystą, nie każdy może bezbłędnie śpiewać.

W najwyższym stopniu szkoda tych jednostek, jakie były wypychane zapewnieniami swoich nauczycieli, że są przewyborni, zwłaszcza po to, żeby wydostać od nich kolejne płatności za zajęcia. Tacy ludzie rozbijają się o przeszkodę realiów. Przeważnie czynią owo na oczach tysięcy postaci przed Ttelewizorem, lub monitorem peceta.

Mogli by tego owszem kompletnie ustrzec się, jeśliby wpadli na porządnego nauczyciela, który by im zakomunikował, iż nie mają zanadto okazałego talentu. Mogą się rzecz jasna trenować, niemniej jednak nie będzie z tym zupełnie jakiegoś dużego porywu.

Comments are closed.