Powiada się święta, święta i po świętach. Minęła wigilia? Byliście ogromnie objedzeni? Te wszystkie specjały. Jak wolno się im było oprzeć? De facto zawiła materia. Nade wszystko, iż raczej wszelka z pań, które przyrządzały te wszelkie dania niezmiernie przykładały się do tych szczególnych świat.

Niezwykle zadziwiające dania, torty na zamówienie tudzież rozmaite ciasteczka. To wszystko było jedynym stole. Oczywiście w gruncie rzeczy wypadało uszczknąć chociaż kawałek, o ile nawet jedynie maleńki, to zebrało się tamtego trochę sporo. Niezwykle od groma postaci odchorowało to. Który nie wyekwipował się w pewne leki, ten cierpiał bardziej. Szkoda, że święta upłynęły, ale bardzo prawidłowo, iż wraz z nimi to przejedzenie poszło też.

Teraz będzie nadzwyczaj duży test dla naszych głów. Sylwek tudzież cała bieżąca hulanka z nim spięta. W zasadzie będzie się działo niesłychanie co niemiara. Od nowa na stołach zagoszczą ciasta, być może także i torciki, niechybnie będą gorące dania i pewno będzie wybitnie mnóstwo alkoholi. Tym razem, wtedy nie torty względnie ciasta, a nawet nie różnorakie dania będziemy pamiętać, tym razem będziemy pamiętać istotnie w nader wielu wypadkach te procenty.

Będzie ich za bardzo sporo i w następnej kolejności dzień będzie fenomenalnym wyzwaniem dla naszych głów. Być może w zasadzie powinno się wypić o kieliszek mniej i… nawiasem mówiąc, jesteście dorośli.

Comments are closed.