Co jest nader poważne i to po prawdzie w każdym interesie? Jakaś osoba odpowie, iż niezmiernie znaczne jest szczęście. Inna wskaże bez sekundy namysłu na akuratnych pracowników. Następna osoba może rzec, że bardzo znaczące jest wyczucie chwili.

Bez wątpienia każda ma szczyptę racji. Najistotniejsze jednak jest pościg za nowościami. Jeśli mamy dwie firmy. Każda z nich zajmuje się dostarczaniem komponentów z betonu. W pewnej osoba, która odpowiada za rozrost nabyła maszyny, których produktywność jest dwa razy większa niźli tych, jakie były do tego okresu. Tych co jeszcze są w firmie konkurencji.

W drugiej firmie, bez wątpliwości osoba odpowiedzialna za ową materię pozostała przy tych starszych blatach produkcyjnych. W takim razie zdołamy zaledwie się domyślać jak w nadchodzących miesiącach zacznie zmieniać się proporcja Klientów pomiędzy obiema firmami.

Prawdopodobnie uzyska jednostka z machinami, które mają dwa razy większą zdolność produkcyjną, gdyż w tym samym terminie będą mogli obsłużyć dwa razy sporzej Klientów, ewentualnie dostarczać dotychczasowym dwa razy krótsze terminy na dostawę zamówionych towarów.

To nader wspaniale ujawnia, iż rozwój, pogoń na nowinami dostarcza nam lepszą pozycję i bezpieczniejszą przyszłość. Warto o tym permanentnie pamiętać w trakcie podejmowania decyzji.

Comments are closed.